Попов доручив комунальним службам прибрати сніг з доріг і вулиць Києва до 26 січня

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов доручив комунальним службам прибрати сніг з доріг і вулиць Києва протягом 2,5 доби.Про це він сказав на апаратній нараді в міськадміністрації.

"У нас є дві доби до того моменту, коли різко знизиться температура. Якщо ми залишимо сніг на вулицях і між квартальними проїздами, на прибудинкових територіях, то нам буде дуже складно працювати", — сказав Попов, звертаючись до керівників профільних комунальних підприємств та управлінь. 

У свою чергу, генеральний директор комунальної корпорації Київавтодор Георгій Глинський зазначив, що корпорації треба до трьох діб для прибирання снігу.
 
Крім того, з метою попередження виникнення нещасних випадків від падіння бурульок та снігових куль, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак доручив забезпечити своєчасну очистку покрівель та карнизів будівель.
 
Крім того, балансоутримувачі зупинок міського пасажирського транспорту повинні в найкоротші терміни очистити дахи павільйонів зупинок від снігу та льоду.
 
До очищення покрівель та водостоків будівель від крижаних бурульок планують залучати профільні підприємства, відомства й організації.
 
За словами начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталія Пшеничного, у першу чергу від бурульок будуть чистити дитячі садки, школи та медичні установи.
 
У профільному управлінні закликають бути обережними й уважними, пересуваючись по місту в період танення льоду. При можливості триматися на відстані 3-5 метрів від будівель та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Також радять у жодному разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев. 

Источник

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal