Які дороги в Закарпатті?

Тут отписываем про наши авто, авиа, мото и любые другие путешествия!
Palemuar
Новичoк
Ім'я: Palemuar
Область: Київська
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 6 разів

Які дороги в Закарпатті?

Непрочитане повідомлення Palemuar »

Доброго часу доби

Збираємося до Закарпаття на кілька днів. Наскільки мені відомо, до Мукачевого-Ужгорода дорога чудова, але якщо в сторону з'їхати, то можуть бути трабли.
Цікавить маршрут Ужгород-Перечин-Поляна-Берегово- Синевир (мабуть через Хуст та Виноградів, бо хочемо до сироварні в Ізах заїхати), потім Пилипець і через Сваляву знову до Поляни.
Окрема вдячність за розповідь, як дістатись озера Синевир і з якої сторони паркуватись для виходу на гору Пилипець :)
Що на мене чекає у тій місцевості? Бо на страшилки всі гаразд, але свіжої інформації не чув.

vasil
Свояк
Ім'я: Vasil
Область: Закарпатська
Дякував (ла): 310 разів
Подякували: 305 разів

Re: Які дороги в Закарпатті?

Непрочитане повідомлення vasil »

Про дороги в Закарпатті.
Якщо ви плануєте їхати до Синевира, то Вам треба дорогою Київ-Чоп до Нижніх Воріт. Траса Київ - Чоп в майже ідеальному стані, а далі від Нижніх Воріт Вам треба на Воловець і далі Пилипець і на Синевир.
Минулого тижня їхав і там тільки починали латати дорогу.
Буду в цю суботу у Волоці і скажу про дорогу до Воловця.
Знайомих запитаю у фейсбук про дорогу на Синевир.
Але будьте готові до ям і акуратної їзди.
До Сваляви я б радив їхати дорогою Київ Чоп. В Поляну не підкажу, бо не бував там.
Ужгород-Перечин дорога нормальна. Відстань 25 км. Вам перед Ужгородом направо по об'їздій і там буде поворот зїзд на Перечин. Їхав минулого тижня і ями залатали.
Ужгород - Хуст дорога теж нічого. Дватижні тому місцями за Мукачевом настелили нову дорогу в місцях де була торба(Дунковиця). Від Хуста до Ізи не знаю, але думаю, що там проїхати можна.
Ужгород-Берегове дорога більш-менш, але місцями є ями і продавлений асфальт фурами.

Якщо кинете мені запланований маршрут, то запитаю людей, які їздять і більш детально напишу.

А на якому авто будете їхати?

Palemuar
Новичoк

Маршрут фактично викладений вище:

- Київ-Чоп до Ужгорода,
- Через Перечин на Поляну,
- Звідти вниз до Берегового.
- Звідти на Ізи є два варіанти: через Хмільник або Виноградів. Другий варіант наче коротший.
- Після Ізи через Міжгір'я до містечка Синевир
- Від Синевиру через Пилипець повернення до Поляни на фініш.

Загалом за Гугл Мапами плануємо намотати близько 500 км по області.

Авто Форд Фієста. :ps_ih: Був би паркетник, то мабуть не переживав би з приводу стану дороги )))

vasil
Свояк

Запитав товаришів про дороги. Думаю, що крім Київ-Чоп ви будете матюкатись, або дуже довго їхати тими "дорогами".
Запостив у групу Ужгорода в ФБ Ваше повідомлення.
Ось відповіді. Якщо щось - питайтесь і я вам перекладу на українську із закарпатської :D
Але в більшості погоджусь, що дороги досить в жахливому стані, окрім основних
на Перечинщинi катастрофа
Участок Берегово- Виноградов -как говорила моя бабушка "най бог заваруе"
відрізок Ужгород-Перечин хороший, розчищений і залатаний, а за Перечином що на Березний, що на Поляну і на перевал - жах. Точно треба Вам на Синевир через Перечин їхати? Там крім "Підкови" і Шипота особо нічого дивитися. На Синевір їхати через Мукачево, Сваляву, Нижні Ворота по норм дорозі і так на Міжгір"я. За Міжгір"ям дорога стає дуже поганою, але така-сяка є, скоро під саму кромку озера під"Їжджатимуть машинами
Найголовніше, що такої дороги як на трасі М06, яка з Мукачева до Ужгорода (власне Київ-Чоп дорога) не буде вже ніде. Це одна з найкращих доріг взагалі smile emoticon Ми багато їздили з Києва до Ужгорода машиною, та й по Закарпаттю також бували.

Ужгород-Перечин - нормально, не ідеально.

Перечин-Поляна - їздили минулого грудня, чоловік казав "вауу, дорогу починили", мабуть тому, що він бачив її ще в гіршому стані))), насправді ями, багато, їхати можна, найважче це на перевалі біля села Оленівка і від тої Оленівки до Поляни, ми не швидко, кіломтерів 20 за годину проїхали ту ділянку.

Про Берегово нічого точно не скажу.

А от з Хуста в сторону Синевра, по суті на Міжгір'я і Воловець, так, дорога є, їхати можна, помалі smile emoticon МІсцями ок, місцями яма на ямі, ми ділянку в 50 км проїхали за годину, можливо півтори, не певна, взагалі їдеться, але місцями треба дуже маневрувати, щоб бодай частково обїхати ями.

На Синвеир - їздила з Воловця до с. Синевир і далі на Колочаву, нормально, їхати можна, якми є, але ок в цілому. Як до самого озера Синевир - не підкажу, але карти показують, що дорога там "попроще", не впевнена, спробую уточнити пізніше.

Що Ви маєте під поняттям "гора Пилипець"? Гори з такою назвою немає, проте є село Пилипець і з нього є вихід на кілька горок, з яких відкривається неймовірно гарний краєвид - Гимба, Великий верх.

В Пилипці є гірськолижний крісельнй витяг, вивозить майже до верху гори Гимба, але все-одно треба пройтись, а вже з неї можна до гори Великий Верх - здається це друга по величині гора на хребті Боржава, місця дуже гарні, не пошкодуєте.

Паркуватись, щоб йти в гори, варто десь в районі водоспаду Шипіт (там доречі є парковка) ну або десь в районі "Гранд Отелю Пилипець", це все поруч.

Коли ми йшли в гори на кілька днів, то лишали своє авто в селі у людей, давали їм за це гривень 30.
В серпні їздила в Пилипець, приємно була здивована, що в Міжгірському р-ні дорогу трохи залатали (ямковий ремонт). А до Нижніх Воріт дорога взагалі чудова, одне місце є коло Абранки, там завжди пару ям трапляються

Palemuar
Новичoк

Дуже дякую, схоже, що через Виноградів таки не поїдемо, візьмемо трішки на північ через Великі береги, Горбок, Вільхівку і Широке.
Через Перечин їхати доводиться, бо друзі хочуть день народження свіяткувати на базі біля селища Тур'я Пасіка. А там вже до Берегового помаленьку через Поляну потулимо.
За інфу про Пилипець дякую окремо. Тепер хоч знаю, що питати в місцевих :)
Ще раз дякую. Якщо є посилання на відкриту тему і ФБ, то буду додатково вдячний. Краще там почитаю, щоб вам сюди не перепощувати. ;)

gas
Свояк
Ім'я: Сашко
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 355 разів

Непрочитане повідомлення gas »

Їздив 14.09 на тиждень на відпочинок в с. Лісарня, Мукачівського р-ну. Дорога до Мукачево - :co_ol: Витрата палива: туди 6л, назад - 5,8.
Зображення

BOXER
Форумчанин
Ім'я: Андрій
Область: Львівська
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 84 рази

Непрочитане повідомлення BOXER »

до озера так їхати: Пилипець-Ізки-Міжгір"я-с.Синевир-Синевирська Поляна, якшо по гуглмапс дивитись, то спочатку з перевалу вздвовж річки Толчка, потім наліво вздовж р.Теребля.
їздили в серпні Нивою, то дорога пофіг була, на перевалі і за перевалом дорога +/-, а от після Т-подібного перехрестя (наліво с.Синевирська поляна, направо на Колочаву) - пздц, а не дорога :ps_ih: перли не шкодуючи машини, по обочині, де вдавалось, але все рівно довго так не змогли... почали просто повільно по тих ямах їхати. Я з жалістю і співчуттям дивився на Пасати Б6-Б7 з дітьми на борту, як вони повзли по тих калдобінах... ;(

vasil
Свояк

BOXER писав:до озера так їхати: Пилипець-Ізки-Міжгір"я-с.Синевир-Синевирська Поляна, якшо по гуглмапс дивитись, то спочатку з перевалу вздвовж річки Толчка, потім наліво вздовж р.Теребля.
їздили в серпні Нивою, то дорога пофіг була, на перевалі і за перевалом дорога +/-, а от після Т-подібного перехрестя (наліво с.Синевирська поляна, направо на Колочаву) - пздц, а не дорога :ps_ih: перли не шкодуючи машини, по обочині, де вдавалось, але все рівно довго так не змогли... почали просто повільно по тих ямах їхати. Я з жалістю і співчуттям дивився на Пасати Б6-Б7 з дітьми на борту, як вони повзли по тих калдобінах... ;(
Є така біда в Закарпатті.
Місця просто офігенні, а от доїхати туди... :ps_ih:
Зробивши дороги, можна мати хороші гроші на туристичному бізнесі, а поки немає доріг, то немає відпочиваючих.
Я думаю, що проїхавши на В6 по таких колдойобинах не скоро захочеться знову повертатись в Карпати.

BOXER
Форумчанин
Ім'я: Андрій
Область: Львівська
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 84 рази

Непрочитане повідомлення BOXER »

так-так, на жаль... стільки туристичних і рекреаційних "ресурсів" маєм і все через Жо... facepalm :ps_ih:
я навесні планував такий маршрут своєю заниженою фієстою з сім"єю (дружина і річний малий), але якось не склалось... і коли був там з товаришем на Ниві, то просто зрозумів - фієстою я туди не поїду. просто шкода машини.

Antonio
Новичoк
Подякували: 3 рази

Непрочитане повідомлення Antonio »

vasil писав: Є така біда в Закарпатті.
Місця просто офігенні, а от доїхати туди... :ps_ih:
Зробивши дороги, можна мати хороші гроші на туристичному бізнесі, а поки немає доріг, то немає відпочиваючих.
Я думаю, що проїхавши на В6 по таких колдойобинах не скоро захочеться знову повертатись в Карпати.
да ладно, красота природы все перебивает :D а машина - отремонтируется потом ))
только приехал из турне двухнедельного, кое-где ехал по навигатору - а он не в курсе про качество дорог ))))
Харьков-Киев-Винница-Днестровский каньйон - Каменец-Подольский-Хотин-Черновцы - Буковель-Берегово-Мукачево-Ужгород-Свалява - Лисичово (водяная кузня)-Синевир-Киев-Харьков
Вот обратно с синевира на трассу Киев-Чоп навик нас повел через перевалы, а не назад Пилипец-Воловец... Это был полный ад ))) сначала я порадовался природе, но когда дорога закончилась... Потом она закончилась совсем. А потом - ВООБЩЕ закончилась ;;-))) Т.е. покрытие настолько в хреновом состоянии, что едешь 10-20 км/ч.
Да, авто - субару импреза, клиренс сами понимаете + большой передний свес.
И ничего, проехали - и нет разочарований от поездки!

vasil
Свояк

Antonio, думаю, що приємніше було б їхати і роздивлятись/насолоджуватись краєвидами ніж маневрувати поміж ям.
За хороші слова про наш край - спасибі. :dr_ink:
Приблизно так я минулого року їздив на Франківщину (Ужгород-Хуст-Рахів-Верховина-Косів).
Останні 10 км до Косова я їхав більше години, але дружина потім казала, що місця там офігенні, але я їх зовсім не бачив :D

Antonio
Новичoк
Подякували: 3 рази

Непрочитане повідомлення Antonio »

vasil писав:Antonio, думаю, що приємніше було б їхати і роздивлятись/насолоджуватись краєвидами ніж маневрувати поміж ям.
ну это так конечно, но маємо, те що маємо :)
vasil писав: За хороші слова про наш край - спасибі. :dr_ink:
да ведь и есть за что - на самом деле норм дорог мне хватило насладиться краєвидами )
ну условно нормальных конечно, но на такое уже внимание не обращаешь - главное что можно спокойно ехать и смотреть по сторонам :)

давно уже хотел прокатиться там, хотя выборочно бывал в разных местах.

Palemuar
Новичoк

Які дороги в Закарпатті?

Ми таки повернулися :)
Дорога до Ужгорода прекрасна. Не Житомирська траса, звісно, але покриття прекрасне. Не дуже поспішаючи і з зупинкою на обід у центрі Львова ми доїхали за 12 годин з Києва.
Після Ужгорода через Перечин поїхали до комплексу Воєводино (біля с.Тур'я Пасіка). Дорога терпима абсолютно. Приїхали швидко, задоволені.
Після Воєводина поїхали через Поляну знову до траси М-06 в напрямку Берегово. Від комплексу до Поляни дорога жесть. Перший раз на ямі зачепили щось пластиковою "губою". Природою милувалися всі, крім водія :) Перед Поляною дорога відверто краща, від Поляни мало не ідеальна. Відвідування трьох замків по дорозі явно підняло настрій. З'їзд до Берегово теж порадував якістю покриття.
Від Берегово до Косино дорога прекрасна. Ми очікували на погану дорогу на наступному участку, тому гарно відпочили в термальних джерелах перед поїздкою. Для себе зрозуміли, що на термальні джерела краще їхати в холодну пору :)
Далі була дорога на Хуст. Напряму не поїхали, бо якість доріг там взагалі жахлива за словами очевидців. Навігатор повів трішки північніше, але москалі щось не доробили в Яндекс.Навігаторі і близько 20 км ми повзли жахливою ямковою грунтовкою, паралельно з нормальною дорогою :( Добре, що тільки 20 км. Після Хуста їхали до Міжгір'я з зупинками в Ізах в сироварні і за ними на оленячій фермі. Під'їзд до Міжгір'я і від нього до селища Синевир - просто казкова природа і краєвиди.
Дорога до Синевирської поляни присутня лише місцями. Це був чи не найгірший шмат дороги за всю поїздку. Але доїхавши до озера забули про всі негаразди. Від Міжгір'я до селища Синевир, теж напряму краще не їхати, а взяти північніше. Власне того дня ми вже більше довіряли гугл.мапсам :)
Від Синевиру поверталися до Поляни через Пилипець, де заїхали до водоспаду і підйомника на Гимбу. До водоспаду доїхали прекрасно, по грунтовці вже пішли пішки - там близенько. А от до підйомника вирішили доїхати машиною і швидко пошкодували. Не для Фієсти той підйом... Було дуже страшно підніматися щебнем під крутий підйом і з поворотами, але ніде нічого не зачепили, більше злякалися :)
Від Пилипця до Поляни доїхали без ексцесів, але об'їжджати краще по М-06 мало не до Мукачевого. Так буде і швидше, і спокійніше, і по бензину економніше.
Дуже дякую всім за підказки та консультації ;)
В підсумку маршрут дуже рекомендую, якщо хочеться у стислий строк подивитися УСІ головні визначні місця Закарпаття. В Поляні ми ознайомилися зі списком екскурсій в готелі і зрозуміли, що не пропустили абсолютно нічого :)

vasil
Свояк

Які дороги в Закарпатті?

Головне - як себе налаштуєш на поїздку, то так її і проведеш. І добре, що поїздка вдалась :dr_ink:

Palemuar
Новичoк

Які дороги в Закарпатті?

Ооо, поїздка вдалась, не те слово!
А налаштовувались ми на куди гірші дороги :)

WilliamShekq
Новичoк
Ім'я: Лев
Область: Миколаївська

Які дороги в Закарпатті?

Непрочитане повідомлення WilliamShekq »

где как. местами есть очень приличные дороги, но чем дальше от цивилизации, тем они, соответственно хуже. в горах надо быть предельно осторожными, иначе можно поплатиться жизнью за любую халатность независимо от качества дорог. особенно серпантины могут ошарашивать.
давно не бывал там на машине, но остались не очень яркие впечатление о тамошних дорогах, возможно, сейчас там что-то стало лучше. интересно было бы узнать об этом.

Aspirinov
Форумчанин
Ім'я: Олег Андреев
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Які дороги в Закарпатті?

Непрочитане повідомлення Aspirinov »

На позапрошлых выходных ездил в Воловец, через Львов.
Искренне был удивлен. Удивили меня дороги - они ровные, многие новые и даже разметка есть. Вау. Так непривычно ни разу не влететь в яму, а были времена по два диска ушатывал за поездку.
Уставшую дорогу нашел только на подъезду к Шипоту (Пилипец) и к Бункеру Арпада (Верхняя Грабовница).
Здорово, здорово и еще раз - здорово.
Ford Fiesta 1.4 mk6. Газ/Бензин. Трехпедальная.
Ford Focus 3, 2.0 бензин, USA, автомат

Відповісти

Повернутись до “Туризм”