Fiesta 1.4 '08 - bata

Здесь мы пишем историю жизни нашего авто
bata
Форумчанин
Ім'я: Юра
Область: Львівська
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 71 раз

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення bata »

grehov, СТ салон? ні, але дуже хочу))) нажаль нема грошей, живу без плінтусів, з шматяними шафами і на 2х табуретках, зато в своїй хаті))))
а шо такое? ))))))

Отправлено спустя 21 минуту 9 секунд:
Можна ще трошки похвалитися:
- поставив дверні ущільнювачі на кузов від фокуса 2-го однокамерні, стали чудово. виглядають набагато краще ніж всякі шнівовські-вазовські. бюджет 1000грн, передні пришли чуть подушатані, але вже притерлись і не видно. Стало тихіше, це точно. кароч кайф.
- нарешті поставив дзеркала з підігрівом, тобто замінив самі дзеркальні елементи і підвів до них 12В. дзеркала Алкар, куплені ще минулого року. Знайшов тут же схему по підключенню напряму в ГЕМ модуль. Проводки не було взагалі ніякої, дзеркала мехінічні. тепер підігрів включається кнопкою підігріву заднього скла. Гріють дуже швидко))

В планах купити зимову резину HANKOOK WINTER I*CEPT RS2 W452 185/60 R15 84T 1271грн. схожа на попередню Фулду, але вроді кращі оцінки.
І замінити лінзи.

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Good news!

Вчора замінив лінзи в фарах.
Купив все в магазі дросель:
Общая Цена: 2303.00 грн
(артикул: 2030137) rVolt Биксеноновые линзы rVolt stage 2 - 1 456 грн. - 1 шт.
(артикул: 209115-1M) Orgavyl Герметик для автомобильных фар Orgavyl (9,5 мм) - Длина 1,5м - 175 грн. - 1 шт.
(артикул: 207059) rVolt Балласт (блок розжига) rVolt slim 9-16В 35Вт - 336 грн. - 2 шт.

Фару розібрав з будівельним феном, але не найшов підходящої (величезної) коробки, тому грів феном прямо по швах і догрівав прямо в процесі розбору. а то я на деяких відосах бачив що в коробці плавиться корпус фари. Все знялося дуже легко, напевно тому що фари до мене розбиралися і хз який там герметик був.

Причина фігового світла підтвердилась - помутніла дзеркальна частина світловідбивача. і це за 6 років майже щоденного використання.

З новими лінщами все стало болт он. старі маски від Галаксі Г5 підійшли норм. по якості, шо старі, шо нові - на 3+, відлив детальок такий собі, конскі зазори, різьба і гайка з трошки різних галактик)))) але корпуса відбивача дюралеві чи силумінові, ну не пластик точно.

Також поставив нові блоки розжигу, тому що один з спочатку встановлених здох десь рік-два тому, а другий вже теж почав підглючувати і не включатися деколи.
Герметику з магазу вистачило і ще точно лишилося на 1 фару)))

Сама лампа теж чуть помутніла і має невеликі відкладення, напевно скоро куплю нові з 4300К.

Нажаль ще нові лінзи 100% не по тестав, бо вночі не виїзжав, може сьгодні, але на підземному паркінгу було агонь))

Фотки:
Зображення

Старий світловідбивач, а на інакшій фарі взагалі був весь заматований
Зображення

Нова лінза
Зображення

поутнівша лампа
Зображення
Востаннє редагувалось Пон квітня 06, 2020 13:31 користувачем bata, всього редагувалось 1 раз.

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Good news!

Придбав зимові покришки Hankook Winter I*Cept iZ2 W616 185/60 R15 88T 4шт = 4756грн. в Інфошині, були в наявності у Львові, тому троха зекономив на доставці.
Зображення

Десь місяць тому знов почав текти антифриз, вроді як біля зливної пробки. ну я спочатку подумав що то стандартно на холода чуть підтікає, але ж блін того морозу була 1 ніч, а калюжка збільшувалась... кароч за пару днів весь захист двигуна був мокрий, рівень падав нижче мінімума, я доливав атифриз і було холодно, то ж тачка не сильно грілася, старався багато не їздити, замовив "Радиатор охлаждения NISSENS 62028A 1шт. 1408грн" на автокладі і супер, бо він теж був у львові! записався на СТО по ремонту радіаторів на заміну.
Кароче приїхав, а в тіпів нема ні підйомника, ні ями, якісь деревяні підпорки тіпа мікро-естакада. Вроді просту процедуру вони перетворили на 3 годинне бдсм і в результаті бисто залили антифриз не розвоздушивши систему, тіпа так треба. кароче поки я проїхав 2 перехрестя, то рівень добряче впав, я долив фриз і потім ще кілька днів слідкував за рівнем. Ну добре хоч нічо ніде не тече.

Whisper
Свояк
Ім'я: Tony
Область: Київська
Дякував (ла): 176 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення Whisper »

я б хутко розвернувся і поїхав у нормальний сервіс, будь-яке СТО має розуміти як замінити радіатори, не ракетостроєніє :nez-nayu:
Ford Fiesta 2008 MK 6.5 | 1.25 16V Duratech | 75 hp | Moondust Silver
<<<<<<<<<<<<<<<< [ !!! Борт. журнал !!! ] >>>>>>>>>>>>>>>>

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Нажаль це була субота, час мені підходив ідеально, кудась рипатися не було як(((
І у львові "нормальний сервіс" дуже тяжко знайти, а вільні місця будуть за кілька тижнів((( тепер на половині сервісів висять ушатані бляхи або битки з америки.

Traper
Старожил
Ім'я: Andrey
Дякував (ла): 202 рази
Подякували: 194 рази

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення Traper »

bata писав:
Сер жовтня 16, 2019 11:10
Нажаль це була субота, час мені підходив ідеально, кудась рипатися не було як(((
І у львові "нормальний сервіс" дуже тяжко знайти, а вільні місця будуть за кілька тижнів((( тепер на половині сервісів висять ушатані бляхи або битки з америки.
уже Корея на подходе :D
Продам ножи Аркос и Яксель сугубо для форумчан, -25-35% от цены на сатйе и не для перепродажи!

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Якось так
Borbet CA 65535 6,5J R15 ET35
Hankook Winter I*Cept iZ2 W616 185/60 R15
П.С. колпачки купив за 320грн (200 колпакчи +120 наклейки)

Зображення
Зображення
Зображення

Whisper
Свояк
Ім'я: Tony
Дякував (ла): 176 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення Whisper »

ох и ствол :D
Ford Fiesta 2008 MK 6.5 | 1.25 16V Duratech | 75 hp | Moondust Silver
<<<<<<<<<<<<<<<< [ !!! Борт. журнал !!! ] >>>>>>>>>>>>>>>>

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

#рубрика лайфхаки
змазав замок капота змазкою для мото ланцюга... настільки добре він не працював з моменту покупки авто))) тепер можна навіть закривати капот "по заводу" кидаючи з 20см. пройшло 10 днів, а змазка все ще виглядає як тільки нанесена (каплі на вентиляторі не висохли взагалі).

Також мото змазкою я запшикав вентилятор пічки 50тис.км або 2.5 років тому, нічо не скрипить, більше туди не лазив.
viewtopic.php?p=610498#p610498

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

177100км заміна масла+фільтрів (без паливного)

заїхав на діагностику, треба поміняти:
- Тормозні колодки передні. думаю брати TRW GDB1419.
- Втулки стабілізатора. Стаб рукою легко сувався вправо-вліво, здається попередній власник ставив поліуретанові, десь та 70-80тис. тому))) Я куплю звичайні напевно MEYLE 716 615 0000, їхні стойки стаба ще норм тримаютсья і проїхали 30тис.
- Передні сайлентблоки ричагів. Я правильно їх знайшов, це воно? LEMFÖRDER 35324 01, або який краще брати TRW JBU714, SWAG 50 92 2138?

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Вже пройшло 3-4 місця як я змазав замок капота змазкою для мото ланцюга, а він досі жирний і добре працює. Так само пшикнув на штоки газових упорів багажника, їм стало краще і вони за пару годин стали всі в маслі і потемніли. Змазка 2х компонентна, так що висохла і не мажеться.

Зображення

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

177777км
- заміна задньої/нижньої опори двигуна; став плавніший старт.
- заміна передніх тормозних колодок TRW;
- втулки стабілізатора звичайні MEYLE;
- передній сайленти ричагів LEMFÖRDER; Як зняли ричаги то виявилося, що задні сайленти і шарові вже теж підходять, тому буду міняти ричаги на наступному ТО.
- замінені болти шарових на нові, старі розтягнулися десь на 0.5см.

Але найцікавіше))))
На машину повернулися Ейбахи -30мм ))) і пофарбовані ББСи)))
За пружини подяка Льоші Ф. з київського/українського фієста чату.

Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

На диски ще треба поправити і пофарбувати центральні ковпаки, навіть не знаю як краще, з ними чи без них)))
Зображення
Востаннє редагувалось Пон квітня 27, 2020 13:01 користувачем bata, всього редагувалось 3 разів.

Encore
Новичoк
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 26 разів

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення Encore »

Чудово виглядає авто :co_ol:
Чому вирішив занизити знову?

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Encore писав:
Пон квітня 20, 2020 23:03
Чудово виглядає авто :co_ol:
Чому вирішив занизити знову?
Машина була занижена в попереднього власника, виглядало гарно. Я відїздив майже 60 тис на стокових, а можливо і рідних пружинах, і вони вже добряче просіли і відчувалася розкачка в порівнянні з тим що було 4 роки тому. Тому пружини потрібно було міняти полюбому, а оці занижені в легкому б\у коштували чуть дорожче ніж звичайні. Вирішив спробувати як воно буде, але через каранин ще нікуди не їздив, тому поки в магаз і назад, машина нижча і упругіша, але це ще і через літню гуму)))

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Покатався на заниженій тачці, рульожка ще крутіша, жорстка і без розхитувань, парочку разів черканув, але є захист двигуна тому пофігу)))

Але блін, зявилися якісь пробої на горбочках, невже все так погано??? Попитав в знаючих людей (Льоша Ф. взагалі на койлах їздить) і він підсказав що може стабілізатор бити по кузову... я щось довго уявляв то все в голові, що і як опустилося і чого би це стабілізатор дістава до кузова, але насправді так і є, не вистачає довжини стойок стабілізатора і він виходить дуже задраний на верх. Тому прикупив і вже посавив нові довші стойки, такі самі Мейле усилені від БМВ е38 :D :D :D і вони дешевші!!! ніж на фієсту)))) наша довжина 285мм, нові купив 308мм, цього якраз достатньо, інакше в нижньому положенні буде вже бити по ричагу.
П.С. старі стойки в хорошому стані, пильники всі цілі, нічо не бовтається.

Отак виглядає стаб за пружинами -30мм, там залазить 2 пальця між ним і кузвом. Видно сліди ударів.
Зображення
Зображення

Оце довші стойки, тепер хід в 1.5-2 рази більший.
Зображення

Поставиви тільки сьогодні, і поки нічо не стукало.

antanta
Свояк
Ім'я: вадим
Область: Поза межами України
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 125 разів
Контактна інформація:

Fiesta 1.4 '08 - bata

Непрочитане повідомлення antanta »

а если поставить такие стойки без занижения? ничего бится не будет

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

antanta писав:
Сер травня 13, 2020 00:16
а если поставить такие стойки без занижения? ничего бится не будет
А який сенс ставити довші стойки стабілізатора? Коли шукав інфу про зміну довжини стойок, то по суті довжину міняють тільки при зміні конфігурації підвіски на спорт корчах.
Зараз при довжині 305мм, на вивішеному 1му колесі, нижній кулак стойки стабілізатора майже дістає до ричага (2-3 мм). я авіть думаю, якщо вивісити 2 колеса, то може і дістане))))
Відповідно якщо на стокові пружини поставити довші стойки, то стабалазатор опуститься ще нижче.
Виверни колесо і подивися як стоїть стабілізатор, на довших стойка він опуститься вниз на 2-3 см.

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Зображення

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

В квітні щось знову почала випендрюватися сигналка, спрацьовувала вночі і вдень, типу двері відкриті. Скоріше всього кінцевики дверей, але може вже і сигналці приходить капець, старлайн А62 якому вже напевно 6-7 років. Коли був в гаражі і міняв стойки стаба, то відразу вирішив "пропалити" кінцевики методом 220В + лампочка. Звірився з фьюжн гуру форумом, нагадав собі піни на розємах, купив лампочку 200Вт, бо інакшої реально не було))) і почав процес. Доречі проміряв опір на кінцевиках, на всіх дверях був практично однаковий, нічо кардинально не відрізнялося. Напевно по гаражу шукав вилку і ходив то все збирав довше ніж робив саму процедуру.
Пройшло 3 тижні, і все ок.
П.С. По записах форуму виглядає так, що перший раз я робив ту процедуру десь 1.5-2 роки тому.

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

Витягнули мені вмятинки на ляді. 2 години і 1200грн.
Був легкий удар на стоянці по центру пластикової накладки і вона продавила ляду.
Було так:
Зображення

Стало так, якщо не знати, то і нічого не видно)))
Зображення
Зображення

bata
Форумчанин

Fiesta 1.4 '08 - bata

купа часу пройшло, та і щось форум не працював...

оскільки працюю з дому, то на машині часто не їжджу, з літа нічого цікавого не відбувалося.

Перед холодами підняв машину на підйомнику, подивтися наслідки заниження. Взагалі нічого серйозного, захист троха поарапаний, лонжерони-підсилювачі теж мінімально поцарапані, просто антикор зліз. як буде час і бажання, можна буде наново задути.
поставив зимові колеса.
Зображення

На холодах знов почала сигналка випендрюватися. Розібрався що це проводка дверки багажника, відєднав провід сигналки від провода задньої дверки в ГЕМ модулі. треба дивитися до кінцевика ляди, але мені здається що там десь в гофрі на між дверми і кузовом ізоляція потріскалася, не знаю як туди краще залізти, але треба.

А минулого тижня перестали включатися протитуманки... швидкий гугльож показав, що якщо задні працюють, то запобіжники норм, а проблема або в лампах, або в переключателі. Зняв блок переключателя - підплавився розєм... поширена проблема, тому що навантеженні іде напряму через блок.
Знайшов перевірене вирішення на фьюжн гуру, так сяк пофіксав розєм, і поставив реле, щоб забрати навантеження з блоку. Туманки працюють)))

Відповісти

Повернутись до “Бортовой Журнал”