C-max Hybrid|Energi - добірка корисної інфи

Ветка для наших любимых соклубников владеющих другими авто
redtrip
Модератор
Ім'я: Діма
Область: Київська
Дякував (ла): 803 рази
Подякували: 818 разів

Непрочитане повідомлення redtrip »

Це тема, в які можна й потрібно відписуватися про експлуататцію автівок Ford C-max Hybrid|Energi.
Найкращу й найціннішу інформацію я буду виносити в стартове повідомлення під спойлер, щоб полегшити пошук.

Поїхали?!

Для тих хто взагалі не знайомий й вперше чує про це авто:
В США (насправді в Європі теж) існують два типи гібридних C-max, які побудовані на платформі звичайного C-max, це означає, що батеря встановлюється у багажник та з'їдає частину багажного простору.
Різниця між ними відчутна.

Ford C-max Hybrid - НЕ підзаряжаємий гібрид, електродвигун використовує на швидкостях до 30 км\год, далі вмикається ДВЗ, при різькому натисненні на газ на будь якій швидкості до ДВЗ приєднується електродвигун й допомагає машині розганятися. Перехід на тільки електричний двигун відбувається на інших швидкістях, якщо потужності електродвигуна вистачає для руху авта.

Ford C-max Energi - має розтку й вміє підзаряжатися, а тому має 3 режими роботи: тільки від електрики, тільки від ДВС, гібрид (як у C-max Hybrid). Має для того більшу батарею, а відповідно й меньший багажник.

Комплектації є дуже різними, від простеньких SE де взагалі немає нічого такого взагалі - просто гарна базова модель, до комплектацій з панорамним дахом (не відкривається як люк, лише огляд), електричним приводом дверей багажника (відкривається та закривається по "пінку" ногою, Фордівська фіча), Парк-асістанс та інше. Ясно, що безключовий доступ, круїз, зв'язкок з телефоном, шкіряний салон - все це теж буває, навіть в недорогих комплектаціях.
 Регламент обслуговування C-max Energi
Conventional oil change(Every)10,000 miles
Tire Rotation(Every)10,000 miles
Coolant (Flush/replace)(Every)50,000 miles
Air filter (Replace)(Every)30,000 miles
Cabin air filter (Replace)(Every)20,000 miles
Spark plugs (Replace)(Every)100,000 miles
Automatic transmission fluid (Replace)(Every)150,000 miles
 Норми заливу рідин
Норма заливу Антифризу 4.250 Л. (в гибриді два місця заливу, для ДВЗ, для інвертора)
Норма заливу АТФ в коробку 5.3 л.
 Аккумулятор
Заміна штатного аккуму: https://www.youtube.com/watch?v=i8nWmfe ... e=youtu.be
Пусковий аккум власне пыдходить такий: VARTA 5444020443132 или подобный в данном размере 207х175х175.
Фото рідного:
Зображення
Зображення
Тиск в шинах: 275 KPA, 40 PSI, 2,76 bar (по колу, на всі колеса)
 Кондиціонер
Тройник патрубків кондиціонера:
"сломанный тройник патрубка основного радиатора. Паять - безуспешно.
Цена патрубка 100баксов новый на ebay, у еас б/у тоже дорого и не найти.
Решение: патрубок от 2.0TDCi с левой стороны. Цена вопроса 20баксов"
Тема буде оновлюватися...
Востаннє редагувалось П'ят травня 15, 2020 16:57 користувачем redtrip, всього редагувалось 7 разів.
Каждый усматривает в другом лишь то, что содержится в нём самом, ибо он может постичь его и понимать его лишь в меру своего собственного интеллекта.

voodoo-dummy
Флудил, флудю и буду флудить
Ім'я: капитан Григорий
Область: Харківська
Дякував (ла): 1011 разів
Подякували: 940 разів

Непрочитане повідомлення voodoo-dummy »

Одна мамаша на гибриде америкосовском в школу ездит...я еще стоял смотрел, думал что за дичь, шильдики типо отфанарные с приуса налепила...но судя по всему комплекташка очень лакшери там!!! :co_ol:
Мы искали счастье, а нашли вино!

redtrip
Модератор

Ну, те що в Форду Преміум/тітанум, то в БМВ - база )))) Але в цілому комплектації є кайфові, як для тих грошей, що за них просять.
Каждый усматривает в другом лишь то, что содержится в нём самом, ибо он может постичь его и понимать его лишь в меру своего собственного интеллекта.

voodoo-dummy

redtrip, ну хз как эурапейцы, но омерика идет в большинстве богатая очень...

redtrip
Модератор

voodoo-dummy, тобі так трапляється. Є всякі комплектації. Ще дивлячись із чим й що саме ти порівнюєш. Якщо ми говоримо про С-мах Гібрид з США, то вони є від простих до впихнули все що у форда тільки існує. Хоча, наприклад, в багату комплектацію С-мах, я не бачив щоб поставили обігрів керма, тоді як в Есекйпи та фокуси тулять ще з комплектацій SEL.

Ця тема любить конкретику )

Ralmark
Новичoк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Ralmark »

Действительно, машинка C-max неплохая, что заметил комплектация у неё достаточно комфортная, да и заметна экономия на топливе, автомобиль бензин нюхает, гибрид делает своё дело и по городу можно с большим комфортом ездить на электродвигателе, при этом на трассе машина едет неплохо. В салоне достаточно комфортно и чувствуется бизнес-класс.

voodoo-dummy

Ralmark писав:
Суб травня 02, 2020 18:22
Действительно, машинка C-max неплохая, что заметил комплектация у неё достаточно комфортная, да и заметна экономия на топливе, автомобиль бензин нюхает, гибрид делает своё дело и по городу можно с большим комфортом ездить на электродвигателе, при этом на трассе машина едет неплохо. В салоне достаточно комфортно и чувствуется бизнес-класс.
с макс бизнес класс??? Фиеста тогда что, кросоввер или паркетник?

redtrip
Модератор

Ну, якщо бізнес, то вельме початковий )))) Думаю, що мова йде про те що, машина важка й їде як танк. Тому й відчуття, що в машині не С- класса.

Holly
Ой, всё .....
Ім'я: Екатерина
Дякував (ла): 520 разів
Подякували: 514 разів

Непрочитане повідомлення Holly »

Послушаем послушаем :) а я уже катаю это чудо 2 недели, не машина а пуля :) как купила, вопрос #1 поиск клуба или инфы, и оказалось туго с этим, только в ФБ нашла группу, там хоть что то можно узнать. А тут узнаю на днях что одноклубник купил такой-же агрегат :co_ol: :ko_re:sha:
Если я вас напрягаю или раздражаю - вы всегда можете спрятаться в углу и поплакать :)

voodoo-dummy

Holly писав:
Вів червня 09, 2020 15:11
Послушаем послушаем :) а я уже катаю это чудо 2 недели, не машина а пуля :) как купила, вопрос #1 поиск клуба или инфы, и оказалось туго с этим, только в ФБ нашла группу, там хоть что то можно узнать. А тут узнаю на днях что одноклубник купил такой-же агрегат :co_ol: :ko_re:sha:
Ну старушкам всегда рады будем))

Відповісти

Повернутись до “Другие авто”