Жор масла 1л на 1000 км

Не официальный сервис Fiesta Club Ukraine

Модератори: Microb, FFC-S

NomeZerios
Новичoк
Ім'я: Илья
Область: Київська

Жор масла 1л на 1000 км

Непрочитане повідомлення NomeZerios »

Всім доброго дня!
Шановні форумчани фієста клубу!
Два роки тому купив собі фієсту , із пробігом 67 000, не биту не крашена, 1 власник з салону ітд,
Так ось, через дві неділі я провірив масло, так як я працюю в доставці , і помітив що масло майже на мінімумі, я його долив, поміняв долив знову і так вже ті два роки мучаюсь з тим маслом, вже міняв
: прокладку клапанної кришки
Мембрану клапанної кришки
Міняв марки масла, по допуску( лив різне 5w30) синтетику
Ремонтував турбіну..... На останок почистив клапан ЕГР та всю систему прочистив , була забита, але проблема не пішла( після чистки егр розхід впав з 5.2 до 4.9 по Києву)
Що робити з тією проблемою?
Зараз думаю найти хто поміняє сальники клапанів бо пишуть що саме вони можуть протікати...
Якщо в когось було таке саме ,як вирішували проблему?
P.S. прошу непропонувати її продати, я потім не зможу спокійно спати якщо впарю комусь машину із проблемою, як це зробили не хороші люди зі мною.

Onkel
Старожил
Ім'я: Олег
Область: Дніпропетровська
Дякував (ла): 389 разів
Подякували: 381 раз

Жор масла 1л на 1000 км

Непрочитане повідомлення Onkel »

В профілі знайшрв тип двигуна...) Якого кольору дим з глушника? Масло після заміни одразу їсть, чи після декількох тисяч? В перегонах на світлофорах учесть берете?

NomeZerios
Новичoк

Жор масла 1л на 1000 км

Onkel писав:
Пон червня 06, 2022 11:22
В профілі знайшрв тип двигуна...) Якого кольору дим з глушника? Масло після заміни одразу їсть, чи після декількох тисяч? В перегонах на світлофорах учесть берете?
Від стилю водіння не залежить майже, їздив як старий дід, і як шумахера, масло однаково тікає.
Після запуску двигуна зранку зовсім трохи сизого диска, я коли курю випускаю більше, ну і під час роботи диму немає, принаймні я не бачу, коли різко треба когось обігнати там да, йде чорна димова завіса.
Масло їсть зразу після заміни, в день проїзжаю по 130-180 км...
Під машиною масла небуває, вихлопна в чорному нагарі, антифриз чистий ,турбіна після ремонту, клапан ЕГР чистий

FFC-S
Fiesta Club Service
Ім'я: Андрей
Подякували: 51 раз

Жор масла 1л на 1000 км

Непрочитане повідомлення FFC-S »

Скільки машина пройшла? Сильна часта зміна оливи по виробнику робить тільки гірше... Сальники не дадуть такого жора... Перед наступною зміною мастила можно зробити розкоксовку мотора і залити якісну оливу, яка точно сама не угорає... Впевнений, що жора буде менше...
0675005252
FORD FIESTA CLUB SERVICE

NomeZerios
Новичoк

Жор масла 1л на 1000 км

FFC-S писав:
Вів червня 07, 2022 09:23
Скільки машина пройшла? Сильна часта зміна оливи по виробнику робить тільки гірше... Сальники не дадуть такого жора... Перед наступною зміною мастила можно зробити розкоксовку мотора і залити якісну оливу, яка точно сама не угорає... Впевнений, що жора буде менше...
вона їла з покупки, був пробіг 67к, зараз 109к лив тільки оригінальну оливу, Форд формула 5w30 і міняв кожні 7-8 тис через те що я їзжу майже без вихідних кожен день по 130-180 км,тому міняв кожні 7-8 тис, коли перестали випускати Форд формулу почав лити замінник Форд мотокрафт, допуски ті самі

FFC-S
Fiesta Club Service
Ім'я: Андрей
Подякували: 51 раз

Жор масла 1л на 1000 км

Непрочитане повідомлення FFC-S »

Я вже написав, що можно спробувати... Сальники стільки не жруть... Якщо цікаво - телефон є))
0675005252
FORD FIESTA CLUB SERVICE

Відповісти

Повернутись до “FIESTA CLUB SERVICE”