Выбор видеокарты для игрового компьютера

Isoterrium
Форумчанин
Ім'я: Михаил
Область: Київська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 38 разів

Непрочитане повідомлення Isoterrium » Пон травня 01, 2017 14:55

vasil писав: Із нової серії RX 570, RX 580 не раджу нічого брати - АМД тут "облажалась" капітально.
На днях купив RX 570 і скажу, що це RX 470 з невеличким тюнінгом.
Да из-за этих майнеров цены на ВК не падают б... простому человеку нельзя взять нормальную б/у карточку. Цены ломят ибо майнеры разберут.
А по поводу 570/580 ты не прав, если следишь за ВК то должен был знать что это чуть допиленные 4хх, а если нет то все просто. 580 чуть быстрее чуть лучше 480. Итого есть денежка можно взять 5хх, не хватает бери 4хх. Никаких облажалась нет и в помине.

vasil
Свояк
Ім'я: Vasil
Область: Закарпатська
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 301 раз

Непрочитане повідомлення vasil » Вів травня 02, 2017 00:49

Isoterrium писав:Да из-за этих майнеров цены на ВК не падают б... простому человеку нельзя взять нормальную б/у карточку. Цены ломят ибо майнеры разберут.
А по поводу 570/580 ты не прав, если следишь за ВК то должен был знать что это чуть допиленные 4хх, а если нет то все просто. 580 чуть быстрее чуть лучше 480. Итого есть денежка можно взять 5хх, не хватает бери 4хх. Никаких облажалась нет и в помине.
Так, майнери вони такі :)))
Про 570 можу сказати так як сцуко, вона у мене гудить вже другий тиждень.
ХЗ що там допиляно, хіба якщо дивитись на проспектики-рекламки від АМД, то там всі мають чоло розбивати від тієї фігні, яку вони на ринок випустили.
От VEGA має справді бути крутяцькою картою
Якщо взяти в руки 470 та 570, то фіг їх розрізних на вигляд. Ага, ще допиляне те в 570-й, що тепер вона, курва, жре всі 135 Ватт, тоді як 470 мала апетит 100-110.
Прийшлось своїй 570-й робити дикий даунвольт, а ще вона в розгоні по частотам тихо курить збоку в порівнянні навіть з 470-ю. Зуб даю, бо знаю.
А щодо 470/480 - Ви їх уже не купите, бо АМД впарює 570/580-ті. Старі може завалялись десь в бариг, які друть скажені бабки.
простому человеку нельзя взять нормальную б/у карточку
Цікаво, а яка карта із б/у Вам принесе щастя? Я б краще брав нову, бо можете нарватись на карту від майнерів, які пишуть на ЛОХ.УА - "Не бит, не крашен і ганяв тільки ГТА" :)

Isoterrium
Форумчанин

Непрочитане повідомлення Isoterrium » Вів травня 02, 2017 16:00

vasil писав: Так, майнери вони такі :)))
Про 570 можу сказати так як сцуко, вона у мене гудить вже другий тиждень.
ХЗ що там допиляно, хіба якщо дивитись на проспектики-рекламки від АМД, то там всі мають чоло розбивати від тієї фігні, яку вони на ринок випустили.
От VEGA має справді бути крутяцькою картою
Якщо взяти в руки 470 та 570, то фіг їх розрізних на вигляд. Ага, ще допиляне те в 570-й, що тепер вона, курва, жре всі 135 Ватт, тоді як 470 мала апетит 100-110.
Прийшлось своїй 570-й робити дикий даунвольт, а ще вона в розгоні по частотам тихо курить збоку в порівнянні навіть з 470-ю. Зуб даю, бо знаю.
А щодо 470/480 - Ви їх уже не купите, бо АМД впарює 570/580-ті. Старі може завалялись десь в бариг, які друть скажені бабки.
простому человеку нельзя взять нормальную б/у карточку
Цікаво, а яка карта із б/у Вам принесе щастя? Я б краще брав нову, бо можете нарватись на карту від майнерів, які пишуть на ЛОХ.УА - "Не бит, не крашен і ганяв тільки ГТА" :)
Я не знаю чего вы так ополчились на 570, ведь ещё раньше было понятно что она почти переименованная 470, а Вега уже новая архитектура. А реклама для того и создана, вон НВ три поколения подряд продавало 8800ГТ и ничего, все гребли и ещё просили.
Новую? На новую по нынешним ценам у меня нет денег, а взять хорошую б/у смогу. 380х или гтх780, да и не на олх. Там, судя по последним слухам стремно что либо брать, хотя перед этим 7870 взял на Сландо и все нормально.

vasil
Свояк

Непрочитане повідомлення vasil » Вів травня 02, 2017 22:20

Isoterrium писав: Я не знаю чего вы так ополчились на 570, ведь ещё раньше было понятно что она почти переименованная 470, а Вега уже новая архитектура. А реклама для того и создана, вон НВ три поколения подряд продавало 8800ГТ и ничего, все гребли и ещё просили.
Новую? На новую по нынешним ценам у меня нет денег, а взять хорошую б/у смогу. 380х или гтх780, да и не на олх. Там, судя по последним слухам стремно что либо брать, хотя перед этим 7870 взял на Сландо и все нормально.
Та я знав, що з 570-ю, та мав однин вільний слот у фермі і треба було чимось заповнити. 470/480 уже не було, а підвернулась за 5700 570-та з Польщі.
380-ту візьмете навіть на ОЛХ. Вона не дуже у майнерів котується. 390-ту не раджу навіть розглядати як варіант.
Вона хоч і печка та прожора, але давить дуже добре крипту і продавати її будуть дуже підозрілу.
А я б на Вашому місці з б/у зв"язувався, а добавив би трошки та купив 1060 3Гб. Товариш на тому тижні за 5600 з Польщі купив.

Busilo
Hondalover
Ім'я: Ярик
Дякував (ла): 803 рази
Подякували: 1057 разів

Непрочитане повідомлення Busilo » Сер травня 03, 2017 10:29

А с чего такая "любовь" к карточкам после майнеров, можно узнать? А то интересно.

vasil
Свояк

Непрочитане повідомлення vasil » Сер травня 03, 2017 22:42

:ne_vi_del:
Майнери бувають різні.
Є ті, що знають що роблять та не женуть карти із-за якихось пару десятих коіна, а є майнери-"дайбатнік", які тицяють любе, що на форумах прочитають, тулять дешевий блок живлення та вішають на нього гірляндою відеокарти, а потім, через якийсь час продають відекарти, які "бачили тільки ГТА".
Сам купував карти у майнера. Знав у кого беру та що беру і, в якому режимі вони працювали.
Ці старички, R9 270 були в ідеальному стані.
Якось так.
На ЛОХ.УА я б не ризикнув купувати карту. Уже краще доплатити тисячу-дві грн та купити нову з гарантією.

melvladimir
Поддержка работы Форума
Ім'я: Владимир
Область: Дніпропетровська
Дякував (ла): 603 рази
Подякували: 650 разів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення melvladimir » Пон травня 08, 2017 19:45

vasil писав: Ці старички, R9 270 були в ідеальному стані.
у меня как раз такая заартефачила... буду нести в ремонт, попробую.
Законность! Разумность! Справедливость! Я всё равно буду стараться наносить пользу и причинять добро!
Зображення

Whisper
Свояк
Ім'я: Tony
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 146 разів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Whisper » Пон травня 08, 2017 23:31

у меня AMD Radeon R9 380 :men: отличная тема, куллера включаются при нагреве а в простое она пассивная.

Isoterrium
Форумчанин

Непрочитане повідомлення Isoterrium » Вів травня 09, 2017 12:05

melvladimir писав:
vasil писав: Ці старички, R9 270 були в ідеальному стані.
у меня как раз такая заартефачила... буду нести в ремонт, попробую.
Это 7870 перемаркированная и у них болячка, отвал чипа от подложки. Но артефакты могут быть из-за проблем с памятью.
Whisper писав: у меня AMD Radeon R9 380 :men: отличная тема, куллера включаются при нагреве а в простое она пассивная.
Обычная ? Я вот думаю заморочится на 380х.

melvladimir
Поддержка работы Форума
Ім'я: Владимир
Область: Дніпропетровська
Дякував (ла): 603 рази
Подякували: 650 разів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення melvladimir » Вів травня 09, 2017 19:13

Isoterrium писав: у них болячка
270-я довольно холодная. Кажись подвел второй вентилятор - в 3-4 раза слабее вращается. Когда только взял и гонял её под макс. нагрузкой - 65*С был предел. А до этого была 8800ПЕЧ - 92*С в пике :)
Законность! Разумность! Справедливость! Я всё равно буду стараться наносить пользу и причинять добро!
Зображення

Isoterrium
Форумчанин

Непрочитане повідомлення Isoterrium » Сер травня 10, 2017 00:05

melvladimir писав:
Isoterrium писав: у них болячка
270-я довольно холодная. Кажись подвел второй вентилятор - в 3-4 раза слабее вращается. Когда только взял и гонял её под макс. нагрузкой - 65*С был предел. А до этого была 8800ПЕЧ - 92*С в пике :)
Ну у меня тоже больше 70-75 грелась только в бублике. Но ....

vasil
Свояк

Непрочитане повідомлення vasil » Вів травня 23, 2017 12:59

Приїхав вчора перший монстр із "зелених".
Друзі, скажу Вам, що це вже карта просто офігенна у порівнянні з AMD-шними 470,480,570
Поставив вчора, прогнав тести... Я став прихильником зелених :)))
Тиха, холодна, шустра.
Один величезний мінус - немає таких танців з бубном як у АМД :)
У червоних - ваттулом правиш вольтаж, прошиваеш таймінги, підбираеш частоти, все підганяєш, перевіряєш на стабільність і так по много раз поки не запрацює стабільно, а тут...в афтербернері поправив повзунками ядро, память...і все :) Не треба навіть бубон замовляти через аліекспрес
Ціна - 480 американських президентів, якщо купувати в Польщі.
Малі сказали, що не віддадуть її :)
Декілька фото
Зображення
Зображення
Зображення

Isoterrium
Форумчанин

Непрочитане повідомлення Isoterrium » Вів травня 23, 2017 14:55

vasil писав: Приїхав вчора перший монстр із "зелених".
Друзі, скажу Вам, що це вже карта просто офігенна у порівнянні з AMD-шними 470,480,570
Поставив вчора, прогнав тести... Я став прихильником зелених :)))
Тиха, холодна, шустра.
Один величезний мінус - немає таких танців з бубном як у АМД :)
У червоних - ваттулом правиш вольтаж, прошиваеш таймінги, підбираеш частоти, все підганяєш, перевіряєш на стабільність і так по много раз поки не запрацює стабільно, а тут...в афтербернері поправив повзунками ядро, память...і все :)
Ціна - 480 американських президентів, якщо купувати в Польщі.
1080ti?
Что то у Вас незадалось с АМД. Вот я поставил 380х накатил свежие дрова и все, никаких танцев с бубном. 60-65 градусов в играх, в тырнете 45-50, видать что то я делаю не так :D

vasil
Свояк

Непрочитане повідомлення vasil » Вів травня 23, 2017 15:19

Isoterrium писав: Что то у Вас незадалось с АМД. Вот я поставил 380х накатил свежие дрова и все, никаких танцев с бубном. 60-65 градусов в играх, в тырнете 45-50, видать что то я делаю не так :D
1080ti - для мажорів :D Я взяв 1070
З АМД, щоб витиснути максимум для землекопів треба дуже добре посидіти та підібрати оптимальні налатування профіт-виліти.
Брав у товариша печечку 390 - сподобалась. Тисне добряче, але з розетки має апетит офігенний.
ЗІ. Може хто з форумчан хоче продати 390? Куплю :)

Busilo
Hondalover
Ім'я: Ярик
Дякував (ла): 803 рази
Подякували: 1057 разів

Непрочитане повідомлення Busilo » Вів травня 23, 2017 21:50

vasil писав:Приїхав вчора перший монстр із "зелених".
не люблю палит :ne_ne:
а тут...в афтербернері поправив повзунками ядро, память...і все :)
а что мешало амд гнать афтербёрнером?

Відповісти

Повернутись до “Компьютеры\Ноутбуки\Комплектующие”